Zdeňka Ocelíková

Zdeňka se narodila v srpnu 1966 v Plzni, od roku 1993 žije a působí v Praze.

Vzdělání a kvalifikace

Vystudovala Gymnázium s ekonomickým zaměřením, dále se celoživotně vzdělává v oboru terapie, masáže, kauzální a alternativní medicíny. Je absolventkou vzdělávacího programu u Dott. Giovanni Conchin, dále John E. Upletger D.O., F.A.A.O. – Kauzální medicína, Kraniosakrální terapie, Somatoemocionální uvolnění, Refit s.r.o. – Regenerační a sportovní masáže, manuální lymfodrenáže, medové masáže, diagnostika a jemné techniky napravování páteře a pánve I., II., III., Zen Touch Shiatsu, CKP Dobřichovice - PhDr. Jiří Čumpelík PhD. Vztah mezi dechovými pohyby a posturou, Mgr. Lewitová - Hlas a dech ve fyzioterapii, Roseta s.r.o. Praha - Integrativní přístup v práci s tělem, MgA. Z. Prouzová Lehrmannová - Dornova metoda, Breussova masáž, Modrá Alfa, Reiki, Shamballa, astrologie, samovzdělávání v oblasti osobního a duchovního rozvoje, čínské medicíny, homeopatie a alternativní medicíny a další.

Rekvalifikace a licence na tělovýchovnou činnost

Český tělovýchovný institut, Doc. PhDr. Eva Blahušová, CSc. Pilates Method Alliance, Face Czech Akademy, Institut Pilates, Centrum Tance Praha. Osvědčení Instruktor Fitness - Pilatesova metoda cvičení, Balanční cvičení na míčích a s overbally, Cvičení na pevné centrum těla, pánevní dno a proti bolestem v zádech, Jóga, Cvičení v těhotenství a po porodu, Dance Aerobic, Břišní tance, Flirt Dance, Latin Dance.

Zájmy

Vše o těle, duši, vesmírných zákonech a vzájemných souvislostech, studium a práce v oblasti alternativní celostní medicíny, pilates, taneční choreografie, procházky v přírodě, astrologie, umělecká činnost - taneční choreografie, hra na hudební nástroje, zpěv, malování, ruční práce.


Design and Webhosting by FlashLink